Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 149.000 €

Ref. SJPD58M 

NA PRODEJ 149.000 € - PENTHOUSE
68 m2 zastavená plocha  1 ş 2 ložnice2 Koupelny
Báječný výhled z tohoto podkrovního apartmánu se 2 ložnicemi a velkou terasou, ze které se otevírá nádherný výhled na vesnici San Juan de Los Terreros a na moře v dálce. Nachází se v uzavřené komunitě El Mirador, pouhých 5 minut chůze od pláže! V prvním patře tohoto apartmánu se nachází vstupní chodba, vlevo je prostor na spaní a vpravo velká kuchyň se spoustou pracovního prostoru a skříněk, dostatkem místa pro stolování v kuchyni a technickou místností, která z ní vede. Snídaňový bar propojuje kuchyň s obývacím pokojem plným světla a terasové dveře vedou na velkou terasu s nádherným výhledem na San Juan de Los Terreros. Tato terasa je vybavena markýzami, které v případě potřeby poskytují stín. 2 prostorné ložnice, obě s vestavěnými skříněmi, 2 kompletní koupelny, z nichž jedna je ensuite v hlavní ložnici v přední části, s balkonem Juliet s výhledem na moře.  Nemovitost je pěkná a soukromá, nachází se ve spodní řadě, což umožňuje opravdu rychlý a snadný přístup dolů do centra obce s veškerou občanskou vybaveností, bary, obchody a restauracemi.  Nemovitost se prodává zařízený, a je cena prodat, vyzýváme vás, abyste si to prohlédnout nyní volat Grupo Platinum Estates nás na 950466112.  
Uzavřená a bezpečná komunita El Mirador je takto pojmenována pro báječný výhled, který odtud máte.  Těší zahrady, pohádkové bazény, Malý a velký bazén s barem, který je otevřen v hlavní sezóně, tenisové kurty a dětské hřiště a společné parkoviště.

Další informace o oblasti: San Juan de Los Terreros je celoročně obydlený a má zázemí pro každodenní potřeby, školy, zdravotní středisko, bary, obchody, restaurace, plážové bary chiringuitos, sportovní halu a mnoho dalšího.  Nachází se zde mnoho pláží a zátok oceněných modrou vlajkou, které jsou vhodné pro celou rodinu i pro osoby se zdravotním postižením. Golfové hřiště Aguilón je vzdálené pouhé 3 km od centra obce a nedaleko se nachází také golfové hřiště Desert Springs, Marina de la Torre a Valle de Este.  Dobrá poloha v blízkosti všech dobrých silnic a železniční sítě umožňuje cestovat vlakem do všech destinací, včetně Pulpi, Aguilas, Murcie a dalších míst - všechna s různými nákupními centry a řadou služeb spojených s mnohem většími městy vzdálenými jen kousek autem. Letiště, do 55 minut, rozhodnout mezi Corvera regionu Murcia, Almeria nebo hodinu a půl, Alicante.  Na tomto místě se také nachází největší geoda v Evropě, krystaly v podzemí jeskyně, která je nyní přístupná, největší v Evropě a jediná geoda, kterou lze navštívit.  San Juan de Los Terreros, skutečný klenot oblasti, již celoročně využívá velmi mezinárodní komunita věkově smíšených lidí, kteří zde žijí a pracují, nejen rekreanti! Přesto je to španělský ráj, který si nesmíte nechat ujít.

Situacní mapa

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE