Podrobnosti o nemovitosti 

CHATA/CHALUPA  SAN JUAN DE LOS TERREROS  (ALMERÍA) 349.000 €

Ref. SJPD31C 

NA PRODEJ 349.000 € - CHATA/CHALUPA
332 m2 zastavená plocha  4 ložnice3 Koupelny
Nebe je tento domov! Láska na první pohled!  Neuvěřitelný venkovský dům se nachází na soukromém pozemku v idylické a privilegované lokalitě. Skutečně výjimečná lokalita s krásnou horskou kulisou, výhledem na moře a přitom kousek od nejlepších pláží s modrou vlajkou v Andalusii, San Juan de Los Terreros. V bezprostřední blízkosti hory Aguilon, bydlení v souladu s přírodou, kousek od golfového hřiště Aguilon, pár metrů od Mina Rica, největší geody v Evropě a vlakové stanice v obci. Tento krásný soukromý rodinný dům na 600metrovém pozemku je ideálním místem pro celou rodinu, ať už máte jakékoli zájmy, golf, procházky, plavání, bazén, pozorování ptáků, nakupování nebo jen odpočinek, aktivity jsou tu pro celou rodinu. Tento dům je jedinečný a musí být viděn, abyste pocítili jeho krásu, zavolejte týmu Grupo Platinum Estates na 950466112. 

Jakmile vstoupíte vstupní branou, pohltí vás krása tohoto prostoru. Kompletně oplocený a soukromý pozemek s elektrickou vstupní bránou. Tato nemovitost byla navržena a postavena s láskou a péčí, ve stylu, který odpovídá typu domu a jeho okolí.  Příjezdová cesta, se zastřešenou pergolou pro stinné parkování. Nemovitost má v současné době dvě části, každá s vlastními vstupními a výstupními dveřmi, skvělé pro velkou rodinu nebo přátele.  S mnoha možnostmi změn, v závislosti na vašich přáních. Velké nádvoří uprostřed dvou budov, obě mají kompletní střešní terasu s výhledem na moře. Jedna strana domu má v současné době chodbu, 2 ložnice, 2 koupelny a další místnost určenou pro ložnici, ale v současné době využívanou jako obývací pokoj. Krásný dvůr v zadní části budovy s terasou k posezení a užívání si výhledů na moře.  Na druhé straně dvora je další dům s předsíní, toaletou, velkou ložnicí s vlastní koupelnou, obrovským obývacím pokojem s jídelním koutem mimo něj a zcela moderní kuchyní v americkém stylu, žulovou pracovní deskou a spoustou úložných prostor.  Od domu vede velká krytá veranda se skleněnými závěsy, které v chladných dnech vpouštějí dovnitř venkovní světlo a po zbytek času nechávají otevřeno a užívají si neuvěřitelný výhled, v této oblasti se nachází venkovní kuchyně s vestavěným dřezem a úložným prostorem a lednicí. Dostatek prostoru pro pohovky a židle, abyste si mohli vychutnat stolování pod širým nebem po celý rok na jakémkoli místě, které si vyberete.  Terasa vede k bazénu s dalšími obrovskými terasami, kde si celá rodina může užívat vody a samozřejmě i výhledů. Obklopují ho zahrady se snadno udržovatelnými stromy a rostlinami. 
To je opravdu domov, který si nesmíte nechat ujít, vzácná příležitost žít na tomto krásném místě zavolejte nám na 950466112 a domluvte si prohlídku osobně nebo na živém odkazu.

Situacní mapa

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE