Podrobnosti o nemovitosti 

PENTHOUSE  VERA  (ALMERÍA) 109.500 €

Ref. VERK10AL 

NA PRODEJ 109.500 € - PENTHOUSE
127 m2 zastavená plocha  2 ložnice2 Koupelny
Grupo Platinum představuje tento světlý penthouse ve druhém patře, plně zařízený a vyzdobený, exteriérový a velmi dobře větraný, o rozloze 110 m˛, rozdělený na obývací pokoj s jídelnou a kuchyní a technickou místností, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, 2 koupelny, z nichž jedna má vlastní koupelnu.  Z velkých oken v obývacím pokoji je přístup na terasu o rozloze 15 m2 s privilegovaným výhledem na společný bazén, zahrady a moře v pozadí. Nad nemovitostí se nachází velká terasa-solárium o rozloze 81 m2 se samostatným přístupem a užíváním.
Residencial Aloe se nachází na exkluzivním golfovém hřišti Valle del Este v obci Vera. Jedná se o klidnou uzavřenou komunitu se třemi společnými bazény, prostornými a dobře udržovanými zahradami. 
Z rezidenčního komplexu můžete dojít pěšky do hotelu Valle del Este Golf Resort, který má nádherné lázně pro relaxaci, nákupní centrum, kde najdete několik restaurací, supermarket a tenisové kurty.

Golfový resort Valle del Este se nachází jen několik minut od města Vera Pueblo, kde najdete zdravotní středisko, školy, banky, supermarkety, sportovní centra a další potřebné služby. Nachází se také pouhých 15 minut od nádherných pláží Vera Playa s mnoha plážovými bary a restauracemi a v blízkosti malebných vesniček, jako jsou Villaricos a Mojacar. Od letiště v Almerii je vzdálen 90 km a od letiště v Alicante 200 km.

Situacní mapa

Energetická certifikace

ESCALA DE LA CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
Consumo de energía kW h/m2 ańo
Emisiones kg CO2 /m2 ańo
EN TRÁMITE